Full Service Interior Design

We enjoy working full service interior design projects because the happiest moment through the whole project is to see that everything we have done, every material we’ve chosen, every colour we’ve put reflects fully our clients. We believe that every home owner has his own special taste, and our job is to reveal it. Sometimes their unique style hides under neighbours or relatives pressure, or lack of knowledge how to mix and match different patterns and colours.

Ugly homes era is over, Authentic Interior is taking place. We design homes that reflect you. After the reveal you will no want to quit your place.

We take care of all the administrative and project management work during if you choose full service interior package.

Please let us know your location by contacting us through our contact form.

Full service interior design INTERJERO DIZAINAS NUO A IKI Z

Įsigyjote namą, butą, kotedžą, ir ten nieko nėra, net dalinės apdailos? Sapnuojate košmarus, kad blogai apskaičiavote kiek rozečių reikės ir kur jas planuoti? Interjero dizainas nuo A iki Z – būtent Jums. Nebevarkite. Praleiskite daugiau laiko su mylimais žmonėmis.

Interjero dizainas nuo A iki Z tinka norintiems renovuoti būstą, kuriam reikalingas ne vien stiliaus, spalvų, baldų parinkimas, bet taipogi detalūs brėžiniai, baldų projektavimas, taip pat autorinė priežiūra.

Interjero dizaineris žino tai, ko nežinote Jūs. Naudingi patarimai, įdomūs sprendimai laukia Jūsų jeigu užsisakysite paslaugą “Interjero dizainas nuo A iki Z”.

Nes jūs jau supratote, kad jūsų laikas yra brangus, ir nebenorite kištis į visiškai nesuprantamą interjero projektavimo terpę.

Jūs galbūt jau esate pasimokę iš savo ar kaimynų klaidų, kurie išleido tūkstančius nereikalingiems ir nederantiems tarpusavyje baldams, bei sugaišo begalę savo brangaus laiko sėdėdami Pinterest’e ar vartydami interjero dizaino žurnalus bei galvodami kiek rozečių ir jungiklių reikia patogiam gyvenimui. Geriau negadinti nervų ir leisti viską atlikti specialistui. Ir nervai bus sveiki, ir sutaupysite nemažai.

Interjero dizainas nuo A iki Z skirtas Jums, jeigu reikalingas ir konceptas, ir techniniai brėžiniai, ir apdailos parinkimas, ir autorinė priežiūra. Pilnas interjero dizaino projektas nuo A iki Z.


Laimingų žmonių atsiliepimai: 


“2016 metais užsisakiau virtualų interjero projektą internetu ir tai buvo geriausia, ką galėjau įsigyti. Du kambariai, kuriuos sukūrė Aida atspindi mano gyvenimo būdą ir skonį. Investicija į interjero dizainerio paslaugas yra geriausia, kas galėjo nutikti, nes namai – tai mano tvirtovė, o ji turi būti jauki ir graži”. – Simona.

“Pasamdžiau Aidą spalvų parinkimo sesijai ir ji po ilgos mūsų gyvenimo būdo ir pageidavimų analizės parinko gražiausias spalvas mūsų butui. Ji tikrai puikiai nusimano šioje srityje”. – Rasa.

 


Į pilną Interjero dizaino projektą nuo A iki Z įeina:

– Dizaino anketa, kuri padės pažinti jūsų skonį, stilių, lūkesčius;
– Konceptas-interjero idėjų koliažas, sukurtas individualiai Jums pagal jūsų poreikius;
– Baldų išdėstymo planas;
– Zonavimas;
– Perplanavimas;
– Visi techniniai brėžiniai, kurie yra reikalingi statybininkams;
– Baldų projektavimas;
– Sienų ir grindų dangų parinkimas;
– Baldų, šviestuvų, kilimų ir kitų detalių parinkimas;
– Durų parinkimas;
– Darbas pagal sąmatą;
– Baldų ir kitų interjero detalių pirkimas;
– Autorinė priežiūra, kad viskas eitųsi pagal projektą.

Kyla abejonių, nežinote kuris projektas Jums labiau tinka? Paskambinkite arba parašykite, būtinai rasiu Jums tinkantį variantą.

Close